Szervkereskedők a vadkerti iskolában

Feltöltve: 2024. február 21.

Szirénázó mentőautóval hozták a műtőbe azt beteget, akin a konzílium sem tudott segíteni az életben maradáshoz. Amint a szívműködése leállt, megjelentek a szervkereskedők és megfosztották a holttestet a még eladható szerveitől. Félelem helyett hatalmas kacagás követte a nézők reakcióit, miután lelepleződött, Rácz Reni diákjai vannak az orvosi maszkok alatt. A nyolcadik a-sok jelenete a végletekig hasonlított a valósághoz. Hasonlóan jól szerepeltek az 5 c-sek is, akik saját osztályfőnöküket, Nagy Melinda nénit rabolták el, mint a század eleji nagy gengszterek.

- Korábbi években szinte könyörögni kellett, hogy a felső tagozatban is maskarába bújjanak a diákok, most úgy látszott, fordult a kocka – mesél a részletekről a diákönkormányzat

vezetője, Furákné Tóth Ildikó. Ötletesnél ötletesebb csoportokként mutatkoztak be a zsűri előtt az osztályközösségek: voltak 60-as, 70-es évek hippijei, tüntető diákság , pantomim zenészek, cigány táncosok, csillagállás és egy, a reptéren ragadt turista tábor is. Zenés-táncos produkcióval színesítette a délelőttöt az 5 d: ők pop-corn csomagnak öltöztek. Az 5 b egy komplett focimeccset elevenített meg: az aranylábú Szoboszlaival és pom-pom lányokkal. A 7c-sek egy komoly, szívhez szóló verssel szólították fel a nagyérdeműt a hajléktalanokat körülölelő társadalmi problémára. A 7 b-sek Hollós Ildi osztályfönökkel karöltve Barbi babának öltöztek, fiaik pedig stílusosan Ken-nek. A 7. a-sok a távol-keleti iszlám népet

formálták meg, korrekt útbaigazítással. A „legédesebb” osztály is felvonult, az 5 a-sok M&M's csokibogyóknak öltözve ömlöttek a hallgatóság köré Daróczi Csaba bácsi felvezetésével. A farsangi projektnapon minden diák kapott az ünnepi fánkokból.

Friss híreink

crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram