Nyári tábor

Feltöltve: 2012. október 15.

Nyári tábor pályázatból

A Soltvadkerti Kossuth Diáksport Egyesület, pályázat útján 1 500 000 forint összegben közel 100 tanulónak  biztosított nyári programot.

Két  felsős és két  alsós csoport vett részt hétfőtől péntekig a programokon. A programok fő része a  délelőtti  túrázások  (Vadkerti tó, Szűcsi erdő, Csonka torony, Vörös mocsár, Pózna domb) voltak. A közös ebéd után a fürdőzés és egyéb (sportjátékok, gyöngyfűzés, rajzolás, fonalgrafika, csempefestés, stb.) szabadidős tevékenységek közül választhattak a tanulók. A táborok annyira jól sikerültek, hogy több diák és szülő is jelezte, szívesen venne részt jövőre is ilyen jellegű programban.

Köszönet a táborok szervezésében és lebonyolításában részt vállaló pedagógusoknak.