Te pedig most állj meg, hadd mondjam el neked az Isten igéjét!...

Feltöltve: 2022. november 15.
Rovat:

Ezt mondta Sámuel Saulnak: ... Te pedig most állj meg, hadd mondjam el neked az Isten igéjét! (1Sám 9,27)

A ti szemetek pedig boldog, mert lát, és fületek boldog, mert hall. (Mt 13,16)

Tegnap is a rohanó világról beszéltünk, arról, hogy mennyire fontos, hogy elcsendesedjünk, hogy megálljunk egy-egy pillanatra, hogy legyen időnk meghallgatni Isten személyes üzenetét. Mert az Úrnak mindenki számára van üzenete, hiszen tervet készített az életünkre. Gondolj csak bele, hogy milyen nagy változásokat hozott Ábrahám, Mózes, Dávid életébe, (hogy csak néhány ismerős bibliai személyt említsünk) amikor elért hozzájuk Isten szava. Ezért legyen a szokásos igehallgatásunk, igeolvasásunk alkalom arra, hogy bennünket is meg tudjon szólítani és üzenete elérhessen a szívünkig, ezáltal hozva változást a mi életünkbe is.

Friss híreink

crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram