„Úgy örülnek színed előtt, ahogyan aratáskor szoktak örülni […].” (Ézs 9,2b)

Feltöltve: 2024. január 8.
Rovat:

„Úgy örülnek színed előtt, ahogyan aratáskor szoktak örülni […].” (Ézs 9,2b)

 „Mert az a föld, amely beissza a gyakran ráhulló esőt, és hasznos növényt terem azoknak, akik számára művelik, áldást nyer Istentől.” (Zsid 6,7)

Áldást kaptunk és kapunk nap, mint nap Istentől. Áldását láthatod egy mosolyban, egy legördülő könnycseppben, a bizalomban, az őszinteségben, egy segítő kézben, barátban, társban, családban, a lehetőségekben, az újrakezdésben. Neked csupán annyi feladatod, hogy te magad is áldás légy mások számára. Hozz fényt mások életébe egy mosollyal, egy öleléssel, azzal, hogy figyelsz a másikra. Legyél az az ember aki tovább adja Isten szeretetét!

Friss híreink

crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram