Üzemlátogatás a Döme Autó Kft-nél

Az NTP-INNOV-22-0238 pályázatnak köszönhetően 2023. május 18-án a soltvadkerti Döme Autó Kft-be látogattunk el a természettudományos tehetséggondozó szakkörösökkel.

A cégtulajdonos, Demeter János, nagy szeretettel fogadott bennünket és mesélt a hétköznapi munkájáról, vagyis a cég fő tevékenységéről a gépjárműjavításról és karbantartásról. Megmutatta, hogy mit kell tenni egy egyszerűnek tűnő kerék- vagy olajcsere alkalmával, ablakmosó folyadék feltöltésekor. Elmagyarázta, hogy mi a különbség a nyári és téli gumi között, és hogy miért kell cserélni. Megnézhettünk egy szervizelésre váró autó alvázát és a motorházat is. Hallhattunk Tőle röviden a hobbijáról, a rallye-zásról is.

                                                                                               Köszönjük a lehetőséget! (DKE)

Friss híreink

crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram