Üzemlátogatás GRA-PLAST

Feltöltve: 2021. június 4.
Rovat:

Üzemlátogatás a GRA-PLAST Kft-be

2021. 06. 01-én a természettudományos szakkörösökkel végre eljutottunk a GRA-PLAST kft műanyag-alapanyag gyártó és feldolgozó üzemébe. Sajnos a pandémia rendesen megkeverte az eredeti szakköri program menetrendjét, hiszen vagy mi nem tudtunk menni vagy minket nem tudtak fogadni. Eredetileg az Európai Hulladékcsökkentési Hét keretében látogattunk volna el a soltvadkerti műanyagüzembe, így viszont a műanyagokról, gyártásukról, feldolgozásukról, felhasználásukról ősszel felkutatott információkat most feleleveníthettük, valóságban is megnézhettük, és hallhattunk ezekről bővebben, elsőkézből, a cégtulajdonostól, Frittmann Gráciántól.

 

A foglalkozás képei az alábbi linken tekinthetők meg:

https://drive.google.com/drive/folders/1ZU4p9p6B9iV7TPPbb4uUzN5-08YStVGt?usp=sharing

 

Dudásné Kovács Erika

                                                                       Pályázatíró, megvalósító, szakkörvezető

Friss híreink

Kérjük támogassa adója 1 %- ával a tanulói alapítványunkat!
Kossuth Lajos Evangélikus Általános Iskola És Alapfokú Művészeti Iskola Tanulóiért Alapítvány
6230 Soltvadkert, Bocskai u. 2.
Adószám: 18744657-1-03
Kossuth Lajos Evangélikus Általános Iskola és AMI | 6230 Soltvadkert, Bocskai út 2., telefon: +36 78/482-505
Tárhelyszolgáltató: Euro Bioinvest Kft.
crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram