Üzemlátogatás GRA-PLAST

Feltöltve: 2021. június 4.
Rovat:

Üzemlátogatás a GRA-PLAST Kft-be

2021. 06. 01-én a természettudományos szakkörösökkel végre eljutottunk a GRA-PLAST kft műanyag-alapanyag gyártó és feldolgozó üzemébe. Sajnos a pandémia rendesen megkeverte az eredeti szakköri program menetrendjét, hiszen vagy mi nem tudtunk menni vagy minket nem tudtak fogadni. Eredetileg az Európai Hulladékcsökkentési Hét keretében látogattunk volna el a soltvadkerti műanyagüzembe, így viszont a műanyagokról, gyártásukról, feldolgozásukról, felhasználásukról ősszel felkutatott információkat most feleleveníthettük, valóságban is megnézhettük, és hallhattunk ezekről bővebben, elsőkézből, a cégtulajdonostól, Frittmann Gráciántól.

A foglalkozás képei az alábbi linken tekinthetők meg:

Dudásné Kovács Erika

Pályázatíró, megvalósító, szakkörvezető