Vadkerti sikerek Kiskőrösön 

Feltöltve: 2023. március 30.

 Az idei tanévben került megrendezésre a 33. Levelész-Matekész Matematika verseny a Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Szakgimnáziumban. Összesen 5 város 8 általános iskolájából érkeztek a versenyre a tanulók, hatodik osztálytól nyolcadik osztályig. A versenyzőknek először két levelezős fordulót kellett kitölteniük, majd egy utolsó, iskolai fordulón mérhették össze a tudásukat. A három forduló összesített pontszáma alapján határozták meg a végső sorrendet. Iskolánkból többen is részt vettek a versenyen, és díjat is hoztak iskolánknak: a 6.-osok közül Hirsch Gergő szerezte meg az előkelő 3. helyet, a hetedikes Frittman Eszter pedig az 1. helyért járó oklevelet és jutalmat. Külön köszönet jár a felkészítő tanárainknak, Udvarhelyi Attilának és Darócziné Mátrai Enikőnek, aki idén a verseny helyi koordinátora is. 

Frittman Eszter 7.c 

Friss híreink

crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram