Víz világnapja rajzpályázat és kiállítás

Feltöltve: 2020. szeptember 23.

Víz világnapja rajzpályázat és kiállítás

A Víz világnapja alkalmából kapott feladatot a szakkörösök mellett a felső tagozat összes diákja.

A meghirdetett feladatok két részből álltak:

·    Egyrészt „Az életet adó víz” címmel, ezzel kapcsolatban tablót, ppt-t kellett volna készíteniük, valamint feladatsort kellett volna kitöltenie minden felsős osztálynak. A határidő sajnos a karantén időszakára esett, így csak ppt/Word dokumentum készítést kértük a diákoktól a témával kapcsolatban.

·     Másrészt rajzpályázatot hirdettünk „Az életet adó víz” címmel. Ennek határidejét szerencsére a karantén előtti időponttal adtuk meg, így a pályamunkák elkészültek. Az eredményhirdetés szeptemberre maradt, a zsibongó faliújságára évfolyamonként az 1-3 helyezett és a különdíjas diákok alkotásai kerültek ki. Mindenki nagyon örült az értékes nyereményeknek. Helyezettek (jelenlegi osztály):

6. évfolyam:

1.      Seres Eszter (6.a)

2.      Kovács Dorián (6.b)

3.      Kurfis Olivér (6.c)

Különdíj: Nagyapáti István (6.b)

7.évfolyam:

1.      Gere Letícia (7.a)

2.      Mészáros Alexa Rita (7.c)

3.      Rausch Viktória (7.a)

Különdíj: Bartek Dóra (7.a)

8. évfolyam