zene, vers

Feltöltve: 2022. május 2.

Zenében, verselésben és rajzban is jelesek

Április elején volt a díjátadója a KEVI művészetek munkaközössége által szervezett képző- és iparművészeti versenynek, ahol iskolánk tanulói ismét sikeresen szerepeltek. A rajzversenyen Furákné Tóth Ildikó és Hollós Ágnes tanítványai elhoztak két első helyet, két másodikat, egy harmadikat és egy különdíjat. A népdaléneklési versenyen Darányiné Haris Gabriella diákjai remekeltek. A szavalóversenyre Gurzó Lászlóné készítette fel tanítványát. A János Vitéz Látogatóközpontban tartott ünnepségen a házigazdák kiemelték, köszönik a soltvadkerti diákoknak és nevelőiknek, hogy minden évben nyomot hagynak a képzőművészeti, irodalmi és zeneipalettán. Kreativitásukért és szorgalmukért dicséret illeti őket.

Rajzverseny győztesei:

Fogl Fanni 3. d I. helyezés