2018 Erasmus egyéni 7

Feltöltve: 2018. október 28.
Rovat:

Rácz Józsefné, Cambridge, Egyesült Királyság

Language and Methodology Refresher (young learners)

Idén nyáron két hetet töltöttem Cambridge-ben a Bell Teacher Campus alsós tanárok számára kiírt nyelvi és módszertani kurzusán. A világ különböző országaiból érkező 14 kollégával, nagyon profi előadók irányításával dolgoztunk. A nyelvoktatás szinte minden területét érintettük, módszertani tárházunk nagymértékben bővült. Új ismereteimet alkalmazni szeretném a mindennapi munkám során. A tanulás mellett kulturális programokra, kirándulásokra is jutott idő.

Egyéni beszámoló

Prezentáció