A Seregek URa […] ezt mondja...

Feltöltve: 2023. március 6.
Rovat:

A Seregek URa [...] ezt mondja [...]: Bizony, aki titeket bánt, a szemem fényét bántja! (Zak 2,12)

Valahányszor megtettétek ezeket akár csak eggyel is az én legkisebb testvéreim közül, velem tettétek meg. (Mt 25,40)

Vegyük észre a társainkat, vegyük észre azokat, akik mellettünk vannak és szükséget szenvednek valamiben, segítségre van szükségük. Vegyük észre azokat, akiknek nem jut bátorítás, gondoskodás Nem lehetünk közömbösek, segítsünk egymásnak és ne rúgjunk inkább még egyet bele. Isten nem a lehetetlent kívánja tőlünk, nem azt, ha nem csupán annyit amit megtudunk tenni, mert mindig tehetünk valamit, hogy jobbá tegyük mások életét Akár csak annyit, hogy a jó állapotú, nem használt játékaimat neki adom egy szegényebb sorsú gyermeknek, vagy időt szentelek egy magányos társamnak, odafigyelek rá. Mert nem az ajándék nagysága számít, hanem a mögötte lévő szeretet, mely megváltoztathat egy egész életet.

Friss híreink

crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram