Adjatok hálát az Atyának,...

Feltöltve: 2023. január 16.
Rovat:

Ujjong az ajkam, ha neked zenghet, lelkem is, amelyet megváltottál. (Zsolt 71,23)

Adjatok hálát az Atyának, aki alkalmassá tett titeket arra, hogy a szentek örökségében, a világosságban részesüljetek. (Kol 1,12)

„Ujjong az ajkam, ha neked zenghet, lelkem is, amelyet megváltottál.” A 71. zsoltár egy olyan ember imádsága, aki már sok nehézséget megtapasztalt, de megtapasztalta Isten segítségét is. Így amikor ismét nehézségei támadnak, bajba jut így tud imádkozni: „Sok nyomorúságot és bajt láttattál velem, de újra megelevenítesz, még a föld mélyébõl is újra fölhozol engem.”  Igaz, még nem látja a megoldást a nehézségeire, de tudja, hogy van segítsége, hogy van Megváltója, így nem a nehéz helyzetén kesereg, hanem hálás ezért.

Friss híreink

crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram