Ahol az Úr Lelke, ott a szabadság. (2Kor 3,17)

Feltöltve: 2023. december 21.
Rovat:

Lelkemet adom belétek, életre keltek, és letelepítelek benneteket a saját földeteken. Akkor majd megtudjátok, hogy én [vagyok] az ÚR... (Ez 37,14) )

Ahol az Úr Lelke, ott a szabadság. (2Kor 3,17)

Vágyunk a szabadságra, hogy bármit megtehessünk, kimondhassunk. A Bibliában nem ezt jelenti a szabadság, hanem a bűntől való szabadulást jelenti, azt hogy nem teszek meg bármit, mert Isten útmutatása szerint élek. Ehhez viszont erő kell és valljuk be őszintén ebből kevés van bennünk, hiszen állandóan kísértésnek vagyunk kitéve. Ezért fontos Isten Lelkének jelenléte, mert egyedül az Ő segítségével győzhetünk a küzdelemben és válhatunk igazán szabaddá.

Friss híreink

crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram