Aki az URat féli, annak erős oltalma van…

Feltöltve: 2023. szeptember 20.
Rovat:

Aki az URat féli, annak erős oltalma van... (Péld 14,26)

Ki választana el minket Krisztus szeretetétől? Nyomorúság, vagy szorongattatás, vagy üldözés, vagy éhezés, vagy mezítelenség, vagy veszedelem, vagy fegyver? (Róm 8,35)

„Aki az URat féli, annak erős oltalma van” De miért is van oltalma annak, aki féli az Urat? Azért, mert a hívő ember így biztos kézben tudhatja sorsának alakulását. Ha éppen rosszra is fordulnak napjai, akkor is tudja, hogy Isten a rosszból is képes előhozni a jót, illetve, megőrzi, megvédi mert számtalan veszély leselkedik rá a világban. Ezért is mondja Jézus, hogy az első és a legnagyobb parancsolat „Szeresd az Urat, a te Istenedet teljes szívedből, teljes lelkedből és teljes elmédből.” , hiszen Ő a Te legerősebb várad.

Friss híreink

crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram