Aki ragaszkodik az igazsághoz, az az életre jut,...

Feltöltve: 2023. január 25.
Rovat:

Aki ragaszkodik az igazsághoz, az az életre jut, de aki a rosszat hajhássza, az a halálra. (Péld 11,19)

Boldogok, akik éheznek és szomjaznak az igazságra, mert ők megelégíttetnek. (Mt 5,6)

Az éhség és a szomjúság hétköznapi élmény, amit újból és újból átélünk. Az emberi élet fontos étele és itala az igazság. Az igazság az Igében van. Isten lényében, Jézus személyében, a Szentlélek munkájaként ismerhető meg! Jézus Krisztus arra biztat, hogy akard megismerni az igazságot, legyél kíváncsi, ne fogadd el az élet hamisságait, tanulj, olvass, fedezd fel az igazság rejtelmeit.

Friss híreink

crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram