Áldjad, lelkem, az URat [...]!

Feltöltve: 2023. december 20.
Rovat:

Áldjad, lelkem, az URat [...]! Ő megbocsátja minden bűnödet, meggyógyítja minden betegségedet... (Zsolt 103,2-3)

Ez a szeretet, és nem az, hogy mi szeretjük Istent, hanem az, hogy ő szeretett minket, és elküldte a Fiát engesztelő áldozatul bűneinkért. (1Jn 4,10)

Ugye milyen csodás felemelő érzés, ha szeretnek bennünket? Apa, anya, barát, barátnő, férj, feleség, egy ember, bárki. Ha szeretnek, az szebbé teszi az életet. De Isten szeretete ettől több. Ez a szeretet abban nyilvánul meg, hogy „elküldte Fiát” Jézust, hogy segítsen, tanítson. Tanítson meg szeretni, megbocsátani, segítsen elfogadni a másik embert, segítsen változni. Mert azt akarja, hogy mások legyünk, jobbak, tisztábbak, boldogabbak örökké. Ez az isteni szeretet a karácsony igazi ajándéka. Tárd ki a szíved és fogadd el, fogadd el ezt az ajándékot, engedd, hogy ez a szeretet átjárjon.

Friss híreink

crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram