„Áldott legyen […] Isten, mert elküldte az angyalát, és kiszabadította szolgáit, akik benne bíztak.” (Dán 3,28a)

Feltöltve: 2024. április 22.
Rovat:

„Áldott legyen […] Isten, mert elküldte az angyalát, és kiszabadította szolgáit, akik benne bíztak.” (Dán 3,28a)

„[Jézus] negyven napig volt a pusztában, miközben kísértette a Sátán. Vadállatok között élt, és angyalok szolgáltak neki.” (Mk 1,13)

Nincs életcél, hivatás, feladat melynek betöltése ne járna próbatételekkel. Az sem mindegy hogyan fogunk hozzá egy-egy feladathoz. Lelkünkben ott van a félelem, sőt néha rettegés. Vannak démonjaink, de ha mint Jézus őszintén tudunk Istenhez fohászkodni, hozzá fordulni lesz erőnk küzdeni. mert sosem vagyunk egészen egyedül. Velünk van aki alkotott, végtelen gondoskodó szeretetével figyel ránk és ha úgy szükséges a megfelelő időben mindig rendel mellénk segítő angyalokat, társ, barát formájában.

Friss híreink

crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram