„Amikor elcsüggedt a lelkem, az Úrra gondoltam, és imádságom eljutott hozzád…” (Jón 2,8)

Feltöltve: 2024. június 5.
Rovat:

„Amikor elcsüggedt a lelkem, az Úrra gondoltam, és imádságom eljutott hozzád…” (Jón 2,8)

„Semmiért se aggódjatok, hanem imádságban és könyörgésben mindenkor hálaadással tárjátok fel kéréseiteket Isten előtt.” (Fil 4,6)

Pál apostol nagyon sok problémával, akadállyal találkozott, de sosem adta fel, még akkor sem amikor a halállal nézett szembe. Hogy lehet ez? Hogyhogy nem aggódott, nem pánikolt? A mindennapokban könnyen elveszünk gondok között. A mai ige arra int bennünket is, hogy semmiért ne aggódjunk, inkább hálaadással imában forduljunk Isten felé. Imaközben a terheink háttérbe szorulnak, az aggodalmakat távolabbról tudjuk szemlélni. A csendben, mely imaközben körbe vesz megérzed, megtapasztalod Istennünk közelségét, békéje a szívedbe költözik és lassan megnyugszol és észre tudod venni a gondjaid között a mindennapi csodákat.

Friss híreink

crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram