Amilyen irgalmas az apa fiaihoz, olyan irgalmas az ÚR az istenfélőkhöz.

Feltöltve: 2023. szeptember 14.
Rovat:

Amilyen irgalmas az apa fiaihoz, olyan irgalmas az ÚR az istenfélőkhöz. (Zsolt 103,13)

Ha tehát ti gonosz létetekre tudtok jó ajándékokat adni gyermekeiteknek, mennyivel inkább ad jót a ti mennyei Atyátok azoknak, akik kérnek tőle? (Mt 7,11)

Szeretek ajándékot készíteni és ajándékot adni. A hittanosaim tudják, minden tanév elején kapnak egy-egy igés könyvjelzőt, mely elkíséri őket a hittankönyvükben történő barangoláskor. Izgalmas kiválasztani az igét és jó kitalálni, hogy milyen legyen a könyvjelző motívuma. Aztán alig várom, hogy átadhassam. De ugyan ilyen jó megajándékozottnak lenni, őszintén örülni az ajándéknak, kincsként vigyázni rá. Istentől, már mindannyian megkaptuk az ajándékunkat, Jézus személyében aki elhozta a bűnbocsánatunkat és az örök élet lehetőségét. Rajtad áll, hogy elfogadod-e és élsz-e a felkínált lehetőséggel, helyet csinálsz-e számára a szívedben.

Friss híreink

crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram