Arra törekedjünk tehát, ami a békességet...

Feltöltve: 2022. szeptember 15.
Rovat:

Van, akinek a fecsegése olyan, mint a tőrdöfés, a bölcsek nyelve pedig gyógyít. (Péld 12,18)

Arra törekedjünk tehát, ami a békességet és az épülést szolgálja. (Róm 14,19)

Lehetne akár életünk mottója ez az ige, „Arra törekedjünk tehát, ami a békességet és az épülést szolgálja” Pál apostol ezzel a mondattal azt üzeni számunkra, hogy a békességet és épülést Krisztus mértéke szolgálja. Ez az, amiről nagyon könnyen megfeledkezik, a huszonegyedik század embere. A kiüresített, békétlen, szeretetnélküli tettek olyanok csupán, mint a homokvár építése a tóparton, az első hullám elsodorja. Ezért, törekedjünk Jézus által megmutatott helyes útra, törekedjünk arra, ami a békességet és az épülést szolgálja magunkban és a környezetünkben egyaránt.

Friss híreink

crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram