Az éjszaka múlik, a nappal pedig már közel van. (Róm 13,12a)

Feltöltve: 2023. november 30.
Rovat:

De fölragyog majd az igazság napja számotokra, akik nevemet félitek, és sugarai gyógyulást hoznak. (Mal 3,20a)

Az éjszaka múlik, a nappal pedig már közel van. (Róm 13,12a)

Napfelkelte. Nem tudom kilátott már napfelkeltét? De az valami különleges, csodálatos látvány, ahogyan a napsugarak szépen lassan átveszik a hatalmat az éjszaka sötétje felett. „Az éjszaka múlik”… bármilyen félelmetes, nehéz dolog kerített hatalmába, nem tarthat öröké, mint hogy a sötétség sem tart örökké. A rossznak nincs örökléte. …nappal pedig már közel van. A fény, a világosság, a jó, az élet, győz a halál felett. Jézus a Világ világossága, Ő azért jött, hogy szeretete sugaraival végleg megtörje a gonosz hatalmát.

Friss híreink

crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram