„Az imádkozásban és a hálaadásban legyetek kitartóak!” (Kol 4,2)

Feltöltve: 2024. január 11.
Rovat:

„A nyomorúság kohójában próbára tettelek.” (Ézs 48,10b)

„Az imádkozásban és a hálaadásban legyetek kitartóak!” (Kol 4,2)

Jézus minden követőjét imádkozni tanította. De mi az, hogy imádkozni? Az imádkozni nem más, mint beszélgetni Istennel. Kérni és hálát adni a jó és rossz napokban egyaránt. Ebben a rohanó világban lelassítani, megállni és Istenre figyelni néhány percre. Az imádság a mindennapokban olyan, mint amikor hazamész és a nap végén összefoglalod, elmondod, hogy mi is történt veled. Ha ezt minden nap megteszed, az életed részévé válik és erőt, bátorítást és nyugalmat ad. Erre biztat Pál apostol a mai igénkben.

Friss híreink

crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram