Az Úr ezt mondta Abrámnak:...

Feltöltve: 2022. november 18.
Rovat:

Az Úr ezt mondta Abrámnak: Menj el földedről, rokonságod közül és atyád házából arra a földre, amelyet mutatok neked! (1Móz 12,1)

Ne legyetek restek, hanem kövessétek azokat, akik hit és türelem által öröklik az ígéreteket. (Zsid 6,12)

Te szoktál ígérgetni? Szerintem igen. Megígéred, hogy jó leszel, hogy tanulsz, hogy segíteni fogsz másoknak. De mennyire tartod ezt be?..... Isten is ígér és folyamatosan meg is tartja amit ígért. Például Ábrahámnak azt, hogy fog gyermeke születni, így is lett, hiszen megszületett Izsák. Mózesnek megígérte, hogy segít Izrael népét kimenekíteni Egyiptomból, mint tudjuk ezt az ígéretét is betartotta. Ők pedig nem tettek mást, bíztak, bíztak Istenben, hittek szavának, Ő rá figyeltek. Neked is ennyit kell tenned, bízni és hinni Istenben, Ő rá hallgatni.

Friss híreink

crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram