Az ÚR szeme látja az igazakat, füle meghallja kiáltásukat. (Zsolt 34,16)

Feltöltve: 2023. december 19.
Rovat:

Az ÚR szeme látja az igazakat, füle meghallja kiáltásukat. (Zsolt 34,16)

A reménységben örvendezzetek, a nyomorúságban legyetek kitartók, az imádkozásban állhatatosak. (Róm 12,12)

Bizonytalanság. Napjainkra igen jellemző szó a bizonytalanság. Nem tudod mit hoz a holnap, mire számíts, nem lehet, nem tudsz felkészülni arra ami jön. Kiszolgáltatottnak, védtelennek érzed magad. Ilyenkor olyan jó lenne valaki azt mondaná: „Figyelj ez a nehéz helyzet eddig, vagy addig fog tartani, de azután jobb lesz, nyugi megoldódik minden!” De ezt senki nem mondja, hiszen ő sem tudja. Pál apostol szavai kitartásra, fáradhatatlanságra ösztönöznek a nehézségeinkben is. Mindig meg kell találni a reménységet! Hiszen Istennek tervei vannak az életünkre nézve. A kérdés csupán az: hisszük-e eléggé, hogy az a legjobb a számunkra?

Friss híreink

crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram