„Az Úrtól jön a szabadítás. Legyen áldásod népeden!” (Zsolt 3,9)

Feltöltve: 2024. április 25.
Rovat:

„Az Úrtól jön a szabadítás. Legyen áldásod népeden!” (Zsolt 3,9)

„[Jézus] felemelte a kezét, és megáldotta őket.” (Lk 24,50)

Mit teszel amikor nehéz helyzetbe, ne adj Úr Isten bajba, veszélybe kerülsz? Vannak olyanok akik igyekeznek maguk megoldani a problémákat, csak saját erő, pénz, saját képességek, tudás segítségével. Vannak olyanok is akik viszont mindig mástól várják a segítséget. Többségünk viszont igyekszik felmérni, hogy mikor szükséges segítséget kérni, vagy éppen megtudjuk magunk oldani az adott helyzetet. A harmadik Zsoltárban Dávid király szavait olvashatjuk. Dávid, aki a Biblia írásai szerint erős jellem, tudta mikor mit kell tennie. De mindig kérte Isten segítségét, is, azt is mert jól tudta „Az Úrtól jön a szabadítás”. Sokat segítene számunkra is, ha ezt mi is megtanulnánk. Ez nem azt jelenti, hogy nekünk semmit sem kell tennünk, mert Isten majd megoldja, hanem hogy kérjük tanácsát, segítségét, vegyük figyelembe a Biblia útmutatásait és ez alapján hozzunk megdöntéseinket.

Friss híreink

crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram