Békés hajlékban lakik majd a népem...

Feltöltve: 2022. szeptember 16.
Rovat:

Békés hajlékban lakik majd a népem, biztonságos lakóhelyeken… (Ézs 32,18)

Ezért tehát nem vagytok többé idegenek és jövevények, hanem polgártársai a szenteknek és háza népe Istennek. Mert ráépültetek az apostolok és a próféták alapjára, a sarokkő pedig maga Krisztus Jézus. (Ef 2,19-20)

„Békés hajlékban lakik majd a népem, biztonságos lakóhelyeken, gondtalan nyugalomban.” Békesség, biztonság, nyugalom. Számunkra három fontos dolog. Emberlétünk mély vágya és igényei ezek. Sokan egy életen át küzdenek ezért. Lakást, házat venni lehetséges, de nyugalmat és lelki békét, biztonságot nem. Igazi otthon csak ott van ahol mindezek, békesség, biztonság, nyugalom megtalálhatóak és Istennek hála az ígéret szerint ez mindannyiunk számára elérhető, mert Isten oltalmában mindenkinek van hely.

Friss híreink

crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram