citera

Feltöltve: 2015. október 7.

Citerazenekarunk Nemzetközi Folklórfesztiválon járt Nagyenyeden.

Augusztus 6-án kezdődött és augusztus 12-ig tartott a Nagyenyeden immár ötödik alkalommal szervezett Nemzetközi Folklórfesztivál. A rendezvényen európai, ázsiai, észak- és dél-amerikai népzenei együttesek vettek részt, többek között Paraguayból, Mexikóból, Szerbiából, Magyarországról, Törökországból, Kirgizisztánból. A fesztiválra meghívást kapott városunk is. Citerazenekarunk nemzetközi mezőnyben nagy sikerrel képviselték Soltvadkertet Horváth József tanár úr irányításával.

Az erről készült összeállítást ITT tudja megtekinteni.