Csuja Imre

Feltöltve: 2022. január 12.

A mai nap iskolánk felsős diákjai rendkívüli élményben részesültek Csuja Imre Jászai Mari-díjas magyar színművész, érdemes és kiváló művész jóvoltából. A magyar irodalom válogatott gyöngyszemeit a művész két magával ragadó előadásában élvezhették a tanulók iskolánk dísztermében. Részben már általuk is tanult verseket hallhattak művészi tolmácsolásban, részben pedig számukra még új Ady, Kosztolányi, Babits műveket ismerhettek meg.

Ezúton is köszönjük ezt a lehetőséget, amelyet Szekeres Sándor közvetítésével ingyenesen ajánlott fel Csuja Imre iskolánknak.

További munkájához jó egészséget, sok sikert kívánunk!