Curie Környezetvédelmi Emlékverseny

Feltöltve: 2023. február 27.

A Curie Oktatásfejlesztő és Tehetséggondozó Közhasznú Alapítvány idén is meghirdette a Curie Környezetvédelmi Emlékversenyt. A verseny idei témája a Föld élővilágának védelme, az ökolábnyom csökkentésének lehetőségei, a 45 éves Bükki Nemzeti Park és az 50 éves Hortobágyi Nemzeti Park.

A 7-8-os korosztályban a 3 levelezős forduló eredménye alapján a területi fordulóra 2 csapatunk jutott tovább, akik február 20-án adtak számot tudásukról Kalocsán. A gyerekek ügyesen, lelkesen oldották meg a feladatsort, így Fejes Kíra – Tóth Eszter – Vida Dorka csapatunk a 2. helyen, míg Révész Kíra – Takács Liza – Kerényi Olivér a 3. helyen végeztek. Gratulálunk a nagyszerű eredményhez! (DKE)

Friss híreink

crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram