De amikor eljön az Emberfia, vajon talál-e hitet a földön?...

Feltöltve: 2022. december 20.
Rovat:

De Nóé kegyelmet talált az Úr előtt. (1Móz 6,8)

De amikor eljön az Emberfia, vajon talál-e hitet a földön? (Lk 18,8b)

Nem könnyű. A mai világban amikor a tévéből, rádióból, sőt még a beszélgetésekből is és sajnos a gondolatainkban is egyre növekvő mennyiségben a rossz hírek árad ránk, a rossz van jelen, nem könnyű Isten igéjére koncentrálni. Pedig nagyon kell ,sőt azt mondhatjuk még nagyobb szükség van rá mert a sok negatív dolog miatt lankadni látszik hitünk. Most még jobban kell, hiszen várjuk, hogy megszülessen a Békét Hozó ne csak Betlehemben, hanem az egész világban, addig is engedjük Krisztus békességét a szívünkbe, hogy amikor majd eljön, találjon hitet e Földön.

Friss híreink

crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram