„De hűséges az Úr, aki megerősít titeket, és megőriz a gonosztól.” (2Thessz 3,3)

Feltöltve: 2024. május 6.
Rovat:

„[Az Úr] megóv engem sátrában a veszedelem napján. Elrejt sátra mélyén, magas kősziklára helyez engem.” (Zsolt 27,5)

„De hűséges az Úr, aki megerősít titeket, és megőriz a gonosztól.” (2Thessz 3,3)

A napjaink nagyon változóak. Vannak jók, jobbak és vannak rosszak. Amikor úgy érezzük semmi nem sikerül, a bennünket körülvevő emberek csak bántanak. Ilyenkor elbizonytalanodunk, nem tudjuk mit csináljunk merre menjünk tovább. A mai igeszakasz azzal bátorít, hogy Isten hűséges, azaz mindig mellettünk, velünk van, erőt ad és megóv a gonosztól, még akkor is amikor mi elfordulunk tőle, amikor mi vagyunk hűtlenek, mert az Ő irántunk érzett szeretetét nem befolyásolja semmi. Bízz Benne.!

Friss híreink

crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram