De te maradj meg abban, amit tanultál, és amiről megbizonyosodtál…

Feltöltve: 2023. szeptember 7.
Rovat:

Kérdezd meg előbb az ÚR igéjét! (2Krón 18,4b)

De te maradj meg abban, amit tanultál, és amiről megbizonyosodtál... (2Tim 3,14)

A napjainkban sok minden tesz próbára bennünket. Egy csomó kérdés merül fel bennünk: ezt, vagy azt jól csináltam-e, elég jó vagyok-e? Most állj meg egy pillanatra! Tedd fel ezeket a kérdéseket Istennek! Engedd, hogy feltöltsön erővel! Isten szeret, fontos vagy a számára, úgy ahogy vagy! Nem véletlen a létezésed! Ne engedd, hogy bárki ebben a hitben megingasson, ne hallgasd meg azokat, akik mást állítanak! Ragaszkodj Hozzá, ahhoz a tudáshoz, amit már megismertél, megtanultál!

Friss híreink

crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram