Együtt szaval a Nemzet

Feltöltve: 2014. január 23.

Együtt szaval a Nemzet

Az idén 25. alkalommal ünnepeljük meg a Magyar Kultúra Napját annak emlékére, hogy Kölcsey Ferenc 1823. január 22-én tisztázta le Szatmárcsekén a Himnusz kéziratát. A nemzeti megemlékezések hozzájárulnak ahhoz, hogy nagyobb figyelmet szenteljünk évezredes hagyományainknak, nemzeti tudatunk erősítésének, ápoljuk és továbbadjuk kultúránk tárgyi és szellemi értékeit.

Ezen kezdeményezéshez csatlakozott iskolánk is, hogy együtt szavaljuk el a Himnuszt.

Az erről készült felvételt ezen a LINKEN tekintheti meg.