Emeljétek föl fejeteket, ti, kapuk, emelkedjetek föl...

Feltöltve: 2022. november 23.
Rovat:

Emeljétek föl fejeteket, ti, kapuk, emelkedjetek föl, ti, ősi ajtók, hogy bemehessen a dicső király! (Zsolt 24,7)

Akik pedig befogadták, azoknak hatalmat adott arra, hogy Isten gyermekeivé legyenek; mindazoknak, akik hisznek az ő nevében. (Jn 1,12)

Emlékszel rá, milyen volt, amikor biciklizni tanultál? Először pótkerekek voltak a bicódon, hogy ne dőlj el, amikor már így biztosan tudtál kerekezni, lekerült ez a kiegészítő és apa vagy anya egy rúd (seprűnyél) segítségével tartott meg. Ha féltél arra kért bíz benne, nem fogja hagyni, hogy bajod történjen. Isten Jézus szavain keresztül kér arra, benne bízzak és bátran hagyatkozzak rá életem irányításában.

Friss híreink

crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram