„…és hirdetni kell az ő [Krisztus] nevében a megtérést és a bűnbocsánatot minden nép között, Jeruzsálemtől kezdve.” (Lk 24,47)

Feltöltve: 2024. február 9.
Rovat:

megbűnhődött bűnéért […].” (Ézs 40,2a)

„…és hirdetni kell az ő [Krisztus] nevében a megtérést és a bűnbocsánatot minden nép között, Jeruzsálemtől kezdve.” (Lk 24,47)

Amikor a feltámadásról beszélünk eszünkbe kell jusson a bűnök bocsánata, az Isten hatalmas szeretete, ahogyan ez a szerettet megváltoztatja az életünket. Ennek a változásnak látszódnia kell. Hiszen, mint a tanítványok, te is azt a feladatot kaptad, hogy „hirdetni kell az ő [Krisztus] nevében a megtérést és a bűnbocsánatot minden nép között” Minden szavadnak és tettednek azt kell mutatnia, hogy milyen az isteni szeretettel teli élet, vagyis ne bántsd a másikat, segíts, ahol tudsz, figyelj a másikra, legyél kedves!

Friss híreink

crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram