És [Isten] világosítsa meg lelki szemeteket, hogy meglássátok, milyen reménységre hívott el titeket…

Feltöltve: 2023. március 3.
Rovat:

Tágas térre állítottad lábamat. (Zsolt 31,9)

És [Isten] világosítsa meg lelki szemeteket, hogy meglássátok, milyen reménységre hívott el titeket... (Ef 1,18)

Mindig rohanunk, iskolába, munkahelyre, különórára, ügyeket intézni. Kapkodunk tanulás, munka, reggeli ebéd, vacsora és huss már el is illant egy nap és holnap kezdődik minden előről. Nem látsz magad körül semmi mást csak a sok stresszt, a sok teendőt. Viszont ha kéred Istent, hogy világosítsa meg lelki szemedet, hogy túl nézhess a hétköznapok pörgésein, hogy meglásd, észre vedd a csodákat, a szépségeket is. Tégy így a mai napon, lassíts egy kicsit, hagyd, hogy egy kicsit nélküled pörögjön a Világ.

Friss híreink

crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram