És Krisztus békessége uralkodjék a szívetekben,...

Feltöltve: 2023. június 2.
Rovat:

Ezen a helyen békességet adok! - így szól a Seregek URa. (Hag 2,9b)

És Krisztus békessége uralkodjék a szívetekben, hiszen erre vagytok elhíva az egy testben. És legyetek háládatosak. (Kol 3,15)

A vágyunk egy békés világ, egy békés élet után. Nyugalmunk érdeképen képesek vagyunk áldozatokat is hozni. De a valódi békeség belülről fakad, azt nem lehet csak úgy megteremteni. Ha rálelünk Jézus Krisztussal való kapcsolatra, megtapasztaljuk az Istennel való közösséget. Hiszen Krisztus megbékéltette Istent az emberrel és ez a közösség megteremti a belső, lelki békét. Ezt kell megélnünk és továbbadnunk, hogy mások is megtapasztalhassák azt a szeretetet, azt a békességet amiben mi részesültünk.

crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram