Esszé dolgozat

Feltöltve: 2021. február 19.

A Magyarországi Evangélikus Egyház Országos Presbitériuma pályázatot hirdetett az evangélikus nevelési–oktatási intézmények tanulói és gyülekezetei részére a trianoni békediktátum aláírásának 100. évfordulója alkalmából. Iskolánk tanulói egy egyéni és egy csoportos pályázatot nyújtottak be. Bartek Dóra 7.a osztályos tanuló az egyéni pályázók között elismerő oklevélben részesült színvonalasan megírt esszé dolgozatáért, még Biró Nóra- Szamosi Patrícia- Tóth Anna 7.b osztályos tanulók csapata megosztott II-III. helyezést ért el a csoportos kategóriában. Mindkét pályázat a nagyenyedi és a soltvadkerti iskola testvériskolai kapcsolatát dolgozta fel.
Felkészítő tanáruk Szabadiné Viszmeg Erzsébet volt.
Gratulálunk a szép eredményekhez!