Fordulj hozzánk, URam! Meddig késel? Könyörülj szolgáidon! (Zsolt 90,13)

Feltöltve: 2023. november 20.
Rovat:

Fordulj hozzánk, URam! Meddig késel? Könyörülj szolgáidon! (Zsolt 90,13)

Jézus mondja: Ismét eljövök, és magam mellé veszlek titeket, hogy ahol én vagyok, ti is ott legyetek. (Jn 14,3)

Nem könnyű, mindig rohanunk, esünk egyik feladatból a másikba. Sokszor érezzük magunkat úgy, mint Don Quijote a lovag, aki a szélmalom karjaival vívott elkeseredett csatát. A 90. Zsoltár melyből Ószövetségi igénk származik, Mózes imája. Egy imádság, mely segít végiggondolni az életünket, segít meglátni, hogy mennyi minden van, amiért hálásak lehetünk a mindennapjainkban. Ne csak a nehézségeket lássuk meg, hanem a csodákat is, Isten, kegyelmét, gondoskodó szeretetét.

Friss híreink

crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram