Hallgass az ÚR szavára!...

Feltöltve: 2023. március 8.
Rovat:

Ország, ország, ország! Hallgass az ÚR szavára! (Jer 22,29)

Amit fülbe súgva hallotok, azt hirdessétek a háztetőkről! (Mt 10,27b)

Az első gyülekezetre akkora hatással voltak Jézus tettei, hogy teljes erővel igyekeztek, hogy minél szélesebb körben elterjedjen a hírük. Nem tudtak hallgatni róla, még akkor sem, amikor már az életüket kellett kockáztatniuk. Napról-napra egyre többen váltak Jézus követőivé. És ma? Ma mi történik? Az életünket nem kell kockáztatnunk mégis hallgatunk. Keveset és kevesen beszélünk Jézus tanításaitól, csodatételeiről, nem hirdetjük az örömhírt. Pedig nagyszüksége lenne rá a világnak, hogy minél többen ismerjék a szeretet szavait. Tehát bátran adjátok tovább amit, hittanórán, templomban, gyülekezetben, ifjúsági alkalmon hallasz, hogy minél több embernek hozzon változást az életébe.

Friss híreink

crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram