hírek

Feltöltve: 2015. június 18.

ÉTKEZÉSI DÍJ ÁRVÁLTOZÁS!

2018. január 01-től érvényes étkezési díjak:

Teljes ár (kedvezmény nélküli étkezés):

- napközi térítési díj (háromszori étkezés): 647,-Ft /nap,

- menza térítési díj: 448,- Ft/nap.

50% kedvezmény (a családban három vagy több eltartott gyermek él, vagy az étkezésben résztvevő gyermek igazolt tartós betegsége esetén):

- napközi térítési díj (háromszori étkezés): 323.5,- Ft/nap,

- menza térítési díj: 224,- Ft/nap.

Fogadóórák rendje

Digitális tananyagok világa: belépés ITT.

Magyar napokat tartanak a németországi Wittenbergben. Bővebben ITT olvashat róla.

Tisztelt Látogatók!

A tanítás rendjének megőrzése, valamint az iskola udvarának (játszóterek, sportpályák) biztonságos használatának érdekében a sportcsarnok melletti kapu és ajtó beléptető rendszerrel működik. A kis ajtó ezentúl külön chipes beléptetővel működik, amikor nincs tanítás. Azoknak tehát, akik sportolás, vagy a játszótér használata miatt szeretnének bejönni az iskola területére, beléptető chipet kell beszerezniük. A névre szóló beléptető chip 300 Ft-ért (egyszeri díj) az iskola titkárságán, munkanapokon 8-16 óráig megvásárolható.

A beléptető rendszer működésének rendje:

iskolai tanítási napokon:

7.00-8.00        mechanikus kapunyitóval (fehér billenő kapcsoló lenyomásával) nyitható

8.00-12.40      zárva (nem lehet nyitni)

12.40-18.00    mechanikus kapunyitóval (fehér billenő kapcsoló lenyomásával) nyitható

18.00-következő nap 7.00      beléptető chippel nyitható

hétvégén (szombat, vasárnap), tanítás nélküli napokon (őszi-, téli-, tavaszi-, nyári  szünetben):

Egész nap beléptető chippel nyitható

Megértésüket ezúton is köszönöm!

Udvarhelyi Attila

Étkezési szabály

Iskolánk diákétkeztetését a Sa-No-Ti Kft biztosítja.

Étkezésre való jelentkezésre a tanév kezdete előtt tankönyvosztáskor van lehetőség, illetve tanév folyamán bármely napon.

Kedvezményes étkezésben a három- vagy több gyermekes családban élő, tartósan beteg, illetve gyermekvédelmi támogatásban részesülő tanulók vehetnek részt. Az étkezés igénylésénél az igazoló dokumentumokat mellékelni kell.

Speciális étkezést szülői igény benyújtásával és jogosultságot igazoló szakorvosi vélemény csatolásával kezdeményezhetik az arra jogosultak.

Változások bejelentésére tárgynapot megelőzően 11.00 óráig van lehetőség telefonon a 20/296-1066, a 78/482-505/11 telefonszámokon, vagy személyesen az iskola titkárságán. Étkezés napján már nincs lehetőség lemondásra, illetve étkezésre való jelentkezésre.

A kedvezményben részesülők is kötelesek jelezni a távolmaradást, ennek lemulasztása esetén az étkezés lemondásra kerül.

A le nem mondott étkezések utólag kiszámlázhatóak.

Iskolánkban kártyás ellenőrző rendszer működik. Az első kártyát ingyenesen biztosítjuk a tanulók részére. Megrongálódása, esetleg elvesztése miatt 700.- Ft-os áron tudjuk pótolni.

A kártyát a diák köteles magával hordani.

Térítési díj fizetési határideje tárgyhónap 10.-11. napja az iskola titkárságán.

Befizetés utáni lemondások jóváírása a következő hónapban történik.

Térítési díjak:

Teljes ár

50% kedvezmény

Menza

435.- Ft

217,50.- Ft

Napközi

628.- Ft

314.- Ft

Felhívjuk figyelmüket, hogy amennyiben a megállapított térítési díj befizetése az ügyfélnek felróható okból tárgyhónapon nem történik meg, vagy az előző időszakról nyilvántartott díjhátraléka van, gyermeke a hátralék kiegyenlítéséig nem étkezhet.

SZAKKÖRÖK