Hiszen kegyelemből van üdvösségetek hit által...

Feltöltve: 2022. szeptember 23.
Rovat:

Mert úgy tetszett az Úrnak, hogy a saját népévé tegyen benneteket. (1Sám 12,22)

Hiszen kegyelemből van üdvösségetek hit által, és ez nem tőletek van: Isten ajándéka. (Ef 2,8)

Kegyelem és üdvösség. Megbocsátás és az örök élet. Ezekért nem tudunk megdolgozni nem elég a törvények betartásával élni, vezekelni a bűneinkért, ezeket nem lehet megvásárolni. „úgy tetszett az Úrnak, hogy a saját népévé tegyen benneteket”. Szerencsések vagyunk, mert kiválasztott bennünket, aztán elküldte Jézust, hogy mutassa számunkra az utat és az Ő halála megváltotta bűneinket, megbocsátást szerzett nekünk. Általa van lehetőségünk az üdvösségre, nem mi szereztük. Isten ajándéka.

Friss híreink

crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram