Hittanverseny

Feltöltve: 2022. április 6.

2022.04.02-án került megrendezésre a 30. Országos Hittanverseny,

ahova a Déli Evangélikus Egyházkerületből a legmagasabb pontszámmal jutott be - a 24 legjobb csapat közé!!- a soltvadkerti 4. osztályos fiú csapat.

Név szerint: Csápek Kornél, Hell Patrik, Lénárt Hunor, Nagy Nándor.

Az országos továbbjutók közül - korosztályukban - csak két csapat teljesített "jobban" - a szombathelyiek és a soproniak.

Már ez óriási eredménynek számít!

A fiúk nagy lelkesedéssel készültek az országos döntőre is.

Ennek helyszíne, már 30. alkalommal a Budapesti-Fasori Evangélikus Gimnázium volt, ahol a szervezők akadályverseny jellegű feladatsorral várták a résztvevőket.

A diákok teremről-teremre járták végig az állomásokat.

Nehezítés volt a feladatonkénti 5 perces időkorlát!

Kornél, Patrik, Hunor és Nándi hihetetlenül ügyesek voltak!!!!

Az Országos döntőben a korosztályukban 5. helyezést értek el!!! Mindössze 5 ponttal maradtak le a 3. helyezésről!!!

Nagy élmény volt részt venni az Országos döntőben!!!

Örülök, hogy László Lajos iskolalelkész is elkísért bennünket, akivel együtt szurkoltunk a döntőbe jutott negyedikes csapatnak.

Nagyon büszkék vagyunk rátok!

Takács Ágnes