Hogy megismerjem őt [Krisztust] és feltámadása erejét,...

Feltöltve: 2023. június 1.
Rovat:

Véget vet a halálnak örökre! (Ézs 25,8a)

Hogy megismerjem őt [Krisztust] és feltámadása erejét, valamint a szenvedéseiben való részesedést, hasonlóvá lévén az ő halálához, hogy valamiképpen eljussak a halottak közül való feltámadásra. (Fil 3,10-11)

A halálról beszélni mindig nehéz. Hiszen a világ nem kínál megoldást, de a Biblia igen. A mai igénk egy ézsaiási prófécia. ”Véget vet a halálnak Örökre”. Hitünk szerint a halál hatalma megtört, amikor Jézus Krisztus a keresztre feszítése után feltámadt. Ezen nem azt kell érteni, hogy a testünk nem hal meg, hanem, hogy a lelke él tovább annak, aki hisz, aki megismeri Jézus feltámadásának, megváltásának erejét. Ez erősítsen mindenkor mindnyájunkat.

Friss híreink

crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram