Hűségesen terelgeted e megváltott népet…

Feltöltve: 2023. január 18.
Rovat:

Hűségesen terelgeted e megváltott népet... (2Móz 15,13)

Mert Krisztus is szenvedett egyszer a bűnökért, az Igaz a nem igazakért, hogy Istenhez vezessen minket... (1Pt 3,18)

„Hűségesen terelgeted e megváltott népet” Milyen csodás dolog ez, megnyugodhatunk, semmi dolgunk nincs, Isten vezet bennünket. Igen vezet, és nem elkísér az utunkon, nekünk kell figyelnünk, hogy milyen irányt mutat, mi a terve velünk. S teszi ezt hűségesen, vagyis kitartóan, még akkor is amikor mi nem vagyunk elég kitartóak az Ő követésében, amikor nem halljuk meg a hangját. Isten akkor Is körül vesz szeretetével.

Friss híreink

crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram