Író-olvasó találkozó

Feltöltve: 2022. június 9.

Író-olvasó találkozó és könyvtári nyeremény

Ebben a tanévben is meghirdette Kölyökolvasó versenyét a kecskeméti Katona József Könyvtár. Iskolánkban a harmadik évfolyam tanulói között népszerű ez a verseny. Huszonketten neveztek, kettő és négy fős csapatokban.

A verseny ebben a tanévben az előzőktől eltérően újszerű díjazással zárult. Mivel iskolánkból a 22 tanulótól nagyon sok igényes, pontos, szép feladatmegoldás érkezett, ezért a Kölyökolvasós gyerekek jutalmul osztályuknak nyertek egy író-olvasó találkozót, amire május 27-én, pénteken került sor iskolánk könyvtárában.

A második és harmadik tanórában két-két osztály várta nagy izgalommal Vig Balázs írót. A népszerű író két könyvét ismertette meg interaktív foglalkozás keretében a gyerekekkel: Három bajusz gazdát keres és a Puszirablók című könyveket. A találkozó végén autogramot kérhettek a gyerekek és nagyon nagy élménnyel gazdagodva vettek búcsút előadójuktól.

A nyereményhez még 20 db Vig Balázs által írt könyv is tartozik, ami iskolánk könyvtárának választékát színesíti. 

A következő gyerekeknek köszönhető ez a rendkívüli nyeremény:

3.a osztályból:

Fejes Lara, Ódor Abigél, Gálos Réka, Szabó Bernadett, Lengyel Zita,

Molnár Béla, Molnár Lili, Molnár Nóra

 

3.b osztályból:

Baumgartner Zsolt

 

3.c osztályból:

Fejes Patrik, Fejes Petra, Hirsch Fanni, Nagy Zsófia, Sámel Dorina,

Schäffer Marcell András, Ürmösi Ádám

 

3.d osztályból:

Fogl Fanni, Klestenitz Lola, Lantos Eszter,  Meggyesi Boglárka, Sinkár Amira, Weppert Ábel

 

Gratulálunk! Köszönjük kitartó munkátokat!

Friss híreink

crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram