Isten ezt mondja: Mert nem örökké perlek, és nem vég nélkül haragszom... (Ézs 57,16)

Feltöltve: 2023. november 14.
Rovat:

Isten ezt mondja: Mert nem örökké perlek, és nem vég nélkül haragszom... (Ézs 57,16)

Isten ugyanis Krisztusban megbékéltette a világot önmagával, úgyhogy nem tulajdonította nekik vétkeiket, és ránk bízta a békéltetés igéjét. (2Kor 5,19)

Egyik nap a másik után, egyik nehézség, probléma, megoldásra váró feladat egymás után. Megoldod. Úgy érzed, mindent is megtudsz csinálni, akkor is, ha nehéz, mert okos vagy, erős vagy. Nincs szükséged senkire, egyedül is megy minden. Aztán egyszer csak koppanás, neki rohantál a falnak, összetörsz. Azt hiszed egyedül vagy. Nem, nem vagy egyedül. Isten most is mint minden pillanatodban, veled van. Veled van és veled volt akkor is, amikor te elfordultál Tőle, amikor nem hallgattad meg szavát, amikor úgy gondoltad te megoldasz mindent egyedül. Igen Isten ott van és szeretne neked erőt adni, gyógyulást hozni, rávezetni a helyes útra, mert vég nélkül szeret és megbocsát.

crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram