[Isten] kezében vannak a föld mélységei, a hegyek ormai is az övéi.

Feltöltve: 2023. szeptember 27.
Rovat:

[Isten] kezében vannak a föld mélységei, a hegyek ormai is az övéi. (Zsolt 95,4)

Imádjátok azt, aki teremtette a mennyet és a földet, a tengert és a vizek forrásait! (Jel 14,7b)

„Imádjátok azt, aki teremtette a mennyet és a földet, a tengert és a vizek forrásait!” mondja János apostol az embereknek, akik hatalmas gőgjükben istennek képzelik magukat és ez által Istent kihagyják az életükből, gúnyolják, hol pedig tagadják. Ennek következtében az ember ítéletet érdemel. De Isten, mint a szerető szülő még egy utolsó lehetőséget kínál, mert nem akarja elítélni csak azt szeretné, ha a tévelygésből visszatérne hozzá. Erre szólít fel az üzenet. Hiszen az ember egész sorsa, jövője attól függ hogyan viszonyul Istenhez.

Friss híreink

crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram