Isten mindenkiben ott van...

Feltöltve: 2022. november 9.
Rovat:

Betölti a földet az Úr ismerete, ahogyan a tengert víz borítja. (Ézs 11,9)

Amikor azonban eljön ő, az igazság Lelke, elvezet titeket a teljes igazságra… (Jn 16,13)

Isten mindenkiben ott van. Amikor megalkotott bennünket belénk szőtte a fényét. Viszont a sok negatív külső hatás eredményeképpen, veszítünk ebből a fényből, gyengülhet a hitünk. Ezért van szükségünk nap, mint nap lelki táplálékra is, ezért is kezdjük a reggeleinket az Ő szavaival, ezért is olvassuk, hallgatjuk az igéket, mert ezeken keresztül egyre jobban megismerhetjük Istent magát, illetve ahányszor csak szükséges ezeken keresztül bele tudjunk kapaszkodni védelmező karjaiba.

Friss híreink

crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram