Istenem, te tudod, milyen balga voltam, vétkeim nincsenek elrejtve előtted. (Zsolt 69,6)

Feltöltve: 2023. november 23.
Rovat:

Istenem, te tudod, milyen balga voltam, vétkeim nincsenek elrejtve előtted. (Zsolt 69,6)

Őbenne [Jézus Krisztusban] van - az ő vére által - a mi megváltásunk, bűneink bocsánata is; kegyelmének gazdagsága szerint... (Ef 1,7)

A felolvasott Ószövetségi igénk Dávid király mondata. E szerint ő maga tisztában van bűnével, sőt azt is tudja, hogy Isten is tisztában van vele. Ez pontosan az a helyzet, amikor rosszat csinálunk és tudjuk, hogy ebből baj lehet, így apu vagy anyu elől legszívesebben elbújnánk, de ők már rég tudják, hogy valami rosszfát tettünk a tűzre. Elbújnánk Isten elől is, de nem lehet, hiszen Ő tisztába van minden tettünkkel, de még a gondolatunkkal is. Tehát csak engednünk kell, hogy belépjen életünkbe és megkapjuk bocsánatát.

Friss híreink

crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram